NÁŠ TÝM

P1027856_edited.jpg

Diana Plachá
(servírka a zpívající tanečnice)
Pavla Stuchlíková

 

Chodící láska.

Kam se podívá, toho láska a humor objímá. Ihned krásu a hlubokou pravdu přijímá….

Zatím ještě nejezdí traktorem, lítá však letadlem, řídí lodě a manévruje kyvadlem. Co tedy s dalším načatým večerem…?

SERVÍRKA V AKCI

 Jedna z dalších transformací humorem.

P1026912_edited.jpg

Otakar Rozkošný
(šéf restaurace a zpívající tanečník)
Palo Hronček

Rodák z Bratislavy. Nejdřív diplomat, potom textař, chvíli herec a potom zas režisér, trochu astrolog, trochu umělec, někdy idealista a někdy zas optimistický realista. Více než 60 letá cesta životem, skrz laskavé i nelaskavé peripetie osudu,  mi dala nezbytnou dávku pokory, tolerance, porozumění lidem, víru a naději v každý nový den.

P1026913_edited.jpg

Zohan, (Dianin anděl strážný)
Štěpán Puš

Kluk co má rád volnost a svobodu myšlení. Narodil se za podzimních dní měsíce října jako revoluční dítě roku 1989 což v něm zanechalo  trochu energie rebelie. Prošel si život od fotomodela, komparzistu, skladníka, zedníka, automechanika až k podnikání v oblasti realit. Má rád nové výzvy a moudré lidi. Srdce otevřené má všem co dobré úmysly mají, a jako tvrdý štít s erbem štíra umí stát před těmi, co to potřebují.

FAKE KAREL kopie_edited.jpg
FAKE TEREZ kopie_edited.jpg
FAKE TOMAS kopie_edited.jpg

Terka Bártová
(asistentka režie)

 

Holka ze severu, kde se dlouho nezdržela. Je nadšenou cestovatelkou. Možná lehce ztřeštěná, ale jen v tom nejlepším! Do všeho skočí po hlavě, nesnáší stereotyp. Jejím poselstvím je pomáhat ostatním a překonávat samu sebe v nových výzvách! Co u ní rozhodně nenajdete je zamračený výraz, protože i v těch nejtěžších chvílích dokáže zůstat optimistická.

Ronaldo
(žárlivý milenec)
Tomáš Mytych

Narozen v krasném a pratelském meste Opava. Vychovan hlavne dedou a babickou, protoze rodice museli casto a dlouho pracovat. Mezi studiem a péci o statek travil zbytek casu u reky se svymi milovanymi rybami a prirodou. I proto se vzdy citi nejlépe v prirode. Nejprve cisnik, pak sommelier, az dosud vyroba interierovych dekoraci vseho druhu. Dvojity tata a amatérsky herec to je vas Ronaldo.

Karel Coma
(střih)

 

Od mládí se věnuje

filmu a televizi. Začínal jako colorista na Barrandově, kde  spolupracoval na zahraničních projektech jako Blade 2, Hartova Válka, A Knight's tale. Jako stříhač začínal u animovaných filmů s  Genem Deitchem, Oskarovým režisérem. Během této doby začal natáčet i své vlastní nezávislé filmy. Ve volných chvílích mezi režií
a střihem
 píše povídky
a scénáře.