zaves C.png

SERVÍRKA V AKCI

NÁŠ PROJEKT

Drazí přátelé!

Vítejte na stránce originalního filmového seriálu Servírka v akci, který je autorským projektem Pavly Stuchlíkové. Inspirovali jsme se tvorbou Charlieho Chaplina a jeho dokonalými groteskami.  Servírka v akci je parodickou poctou tomuto žánru. Celá série bude mít 33 dílů. Každý díl bude vycházet z jiné doby a z jiných historický kulis. Naší hlavní  hrdinkou je servírka Diana, která hledá svou pravou lásku. První díl (Restaurace v ohrožení, mladá Paní) se odehrává na počátku třicátých let minulého století a je k dispozici na nasem webu ke shlédnutí. Budeme moc rádi, pokud vás upoutá a budeme jestě raději, když ho budete sdílet s rodinou a přáteli. Příjemnou  zábavu.

O ČEM TO JE?

 Vítáme vás v restauraci „U Otakara“, která je pomyslným středobodem našeho filmového vesmíru. A středobodem dění v restauraci je servírka Diana, která spolu se svým šéfem Otakarem vtiskla tomuto podniku duši.

V 1. díle našeho seriálového kinematografu se dozvíte, jak nevšední a dramatické jsou peripetie osudu naší hrdinky. Láska a vášeň, trýzeň a prozření, soucit i odpuštění – to vše můžete prožít spolu s Dianou.

VZOR POZADI kopie.jpg

PROJEKČNÍ SÍŇ

zaves C.png
 

GALERIE Z NATÁČENÍ